Dlaczego warto wybrać WESOŁĄ FOTKĘ? 

Gadżety

Jako nieliczni oferujemy dwa rodzaje gadżetów do wyboru: śmieszne gotowe przebrania (okulary, peruki, kapelusze itp.) lub ręcznie robione unikatowe maski na patyku, które można szybko zmieniać między zdjęciami. Dodatkowo jeżeli potrzebujesz możemy zapewnić gadżety tematyczne, w przypadku tych ręcznie robionych możliwości są właściwie nieograniczone!!!

Pakiety

Każdy z naszych firmowych pakietów (Standard, Extra i Lux) obejmuje opiekuna sesji, gadżety do wyboru, album do wklejania zdjęć i pamiątkowego wpisu oraz personalizację wydruku. Dodatkowo w pakiecie Extra i Lux po sesji otrzymasz pendriva ze wszystkimi zdjęciami. Liczba zdjęć jest nielimitowana, ogranicza Was wyłącznie czas który jest różny w każdym z pakietów.

Elastyczność

prev next

Staramy się sprostać Waszym oczekiwaniom! Dlatego jesteśmy elastyczni i otwarci na wszelkiego rodzaju pomysły.
Twoje oczekiwania nie mieszczą się w ramach żadnego pakietu? Skontaktuj się z nami! Wspólnie dobierzemy odpowiednie warunki oferty i wycenimy ją.
Jeżeli potrzebujesz Wesołej Fotki na krócej niż 2h (spotkanie z przyjaciółmi, wieczór panieński) albo na dłużej niż 4h (duże wesele, impreza firmowa), przygotujemy odpowiednią ofertę. Jeżeli potrzebujesz specyficznych gadżetów, indywidualnego tła, większej ilości pendrivów z zapisem sesji lub masz inne związane z sesją pomysły - przygotujemy odpowiednią ofertę.